İNANIYORUZ, DESTEKLİYORUZ VE HERKESİN SAĞLIĞINI KENDİMİZDEN DAHA ÇOK DÜŞÜNÜYORUZ

 

Değerli Üyelerimiz, Saygıdeğer Sektör Temsilcileri, Sevgili Deniz Severler ve Çok Değerli Basın Mensupları,

 

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın önerisi, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın izni ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin denetiminde; CNR Holding Pozitif Fuarcılık Şirketi tarafından YATED -Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği- işbirliği ile;

13-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Pendik Marintürk Marina’da gerçekleştirilecek olan CNR Avrasya DENİZ - YACHT FESTİVALİ’ nin ve

20-28 Şubat 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy İstanbul’da gerçekleştirilecek olan

‘16. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show’un

 

COVID-19 kapsamında ‘gerekli tüm önlemler alınarak ve tüm kurallara uyularak’ icra edileceğini tüm kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

 

Tüm toplumun sağlığını en ön planda tutan Derneğimiz; ilgili bakanlık veya ilgili mülki amirden gelecek her türlü uyarıları ciddiyetle incelemekte ve ona göre karar almaktadır. Süreç ile ilgili oluşacak olan herhangi bir olumsuzlukta, bir saniye bile düşünmeden fuarın akıbeti ile gereken nihai kararı almaktan çekinmeyecektir.

 

20 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 16. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Fuarı için önümüzdeki 5 aylık süre dikkatle incelenecek, her ihtimal dikkate alınacak ve derneğimiz, işbirliği ortağımız fuar şirketi ile en doğru kararı verecektir.

 

300 Üyesi ile Sektörün en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan YATED Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği bu zor süreçte bütün önlemleri en üst düzeyde alarak ekonominin çarklarını döndürmek, ekonomiye ve sektöre katkı sağlamak için fuar ve benzeri organizasyonlara verdiği desteğe devam edecektir.

 

Takdir edersiniz ki; 16. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Fuarının icrası için gerekli planlamaların ve organizasyon çalışmalarının yerine getirilmesi uzun bir süreçtir ve bu süreç zarfında yukarıda da belirtiğimiz gibi her türlü koşul gözlemlenerek, alınması gereken ve uyulması gereken kurallara harfiyen uyacağımızı bir kez daha vurgulamak isteriz.

 

Tüm Üyelerimize, Sektör Temsilcilerine, Deniz severlere ve Basınımıza duyurulur.
 

Saygılarımızla, 

Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği Yönetim Kurulu

YATED