Üye BİLGİLERİ

Firma Adı ANADOLU MOTOR ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş.
Adres Şekerpınar Mah. Albayrak Sok. No:4, 41420, Çayırova Kocaeli - Türkiye
Web Sitesi www.anadolumotormarine.com
Faaliyet Konusu

DIŞTAN TAKMA MOTORLAR - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

İÇTEN TAKMA MOTORLAR - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

JENERATÖRLER - (MOTORLAR VE GÜÇ EKİPMANLARI)

MOTORLU TEKNELER (DIŞTAN) - (TEKNE İTHALATI)

ŞİŞME BOTLAR - (TEKNE İTHALATI)

Markalar
Firma Tanıtımı

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir. Anadolu Motor, Türkiye' de dıştan takma deniz motorlarına 5 yıl garanti veren tek firmadır.

Anadolu Motor, Honda 4XC Dizayn Ranieri Tekneler ve H Serisi Highfield şişme botların Türkiye' de satışını gerçekleştirmektedir. Ayını zamanda dünyanın önde gelen tekne motor ve jeneratör üreticisi olan İspanyol Sole Diesel marka jeneratörleri de Türkiye' de satışını gerçekleştirmektedir.

İleri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.

Yetkili DUYGU ERTEKİN
Telefon 0262 999 23 15
Faks
E-posta duygu.ertekin@anadolumotor.com